четвер, 27 березня 2014 р.

                                       У нас проблема!

       В учня 1 - Г Максима, який навчається в школі №37 є дуже хвора бабуся. Щоб її вилікувати не вистачає коштів. 
        Давайте спробуємо їй допомогти!!!!!